Komentáře

                       komentářÁla07.10. 2014

Má milá děvčata, moc vám všem děkuji za krásné komentáře, velice si jich vážím, a jsem moc ráda, že se vám u mne líbí. Těším se na další shledání. vaše Ála :-)

Marta Grosová16.09. 2014

Alenka vyslechne, poradí, přidá svůj názor...a mezi tím jsou nehtíky hotové, ani se mi kolikrát nechce zvedat ze židle...je mi tam moc dobře a všem vřele její služby doporučuji...Alenko díky!! :-)

Molnárová26.02. 2014

S metodou P-shine mám výbornou zkušenost. Nehty jsou vždy krásné, lesklé, hlavně zdravé a vypadají přirozeně. Co je víc, než spokojenost s výsledkem je milé a příjemné posezení u paní Jelínkové. Vždy usměvavý a moc milý posluchač :-) Návštěva je vždy skvělým odpočinkem. Vážené dámy, tento salon je opravdu kouzelným prostředím pro ty nejnáročnější. Spoustu spokojených zákaznic přeje T.M.

Jarka24.02. 2014

Álo máš to tam krásné.

Dáša04.02. 2014

Chodím k paní Jelínkové už docela dlouho. Vždy se moc těším. Příjemné domácí prostředí, veselá a příjemná obsluha a to nejdůležitější: za malou chvilku krásné nehty. Všem vřele doporučuji.

Míša09.12. 2013

Chodím k Ále hodně dlouho a jsem velmi spokojená. Vždy si parádně odpočinu a odcházím pokaždé spokojenáááá. Alčo, jen tak dál..

Pavlí02.12. 2013

Chodím k Ále už léta, a je to nejbáječnější salón jaký jsem viděla! Díky vkusu a zodpovědnosti, který Alenka nastolila už od samého začátku a také díky ní samé, protože je to skvělá holka:-) Doporučuji tento salón všem, hlavně proto, že odsud odcházíte odpočinuté, a s výborným výsledkem jak řas, tak i nehtíků, což se dá o málokterém salónu říct:-)

Milena02.12. 2013

Moc pěkná prezentace, vkusná a přeji hodně spokojených zákaznic ahoj

Ája02.12. 2013

Veliký souhlas. Kromě krásných nehtíků a řas, které Ála vytvoří každému, kdo se té krásy nebojí, je Ála ta nejúžasnější osůbka, s kterou je radost se pravidelně potkávat. Věřím, že všechny její zákaznice se k ní moc těší, tak jako já. A to nejen pro kvalitu vykonávaných služeb, ale hlavně kvůli jí samé :-)

Venda02.12. 2013

Souhlasím, nadmíru spokojená. Vždycky se k Alušce strašně těším a je to pro mě relax a zároveň smršť novinek, kdy kecáme jedna přes druhou a úžasně si u ní vždy odpočinu :-)

01.12. 2013

Tedy řeknu vám milé zákaznice, taky jste tak spokojené jako já?Nejen že odejdete s krásnými nehtíčky, ale ještě nabití životní energií a hezkým usměvem paní manikérky Ály- no máte snad jiný pocit? Vždy se těším na další setkání zákaznice EŠ

Navštěvováním této stránky souhlasíte s používáním dat Cookies a sbíráním informací o uživateli.   Rozumím